Domů

Vítejte ve světě interiérového designu a dekoraci koupelen. Naše webové stránky budou užitečné pro vás, pokud hledáte novou inspiraci a nápady, jak změnit své pokoje. Využijte naší služby jako častý, jakmile ji budete potřebovat.

Vybarvení vlastního interiéru, účinkující štěstí z každého dne

Posted on 23/09/2016 1:27pm
3d obrazy na zeď
Author: Marco Hamersma
Source: http://www.flickr.com
Už hodně jsme obeznámení o barevných fototapetach, které můžeme nalepit na stěny s různorodými barvami a vzorky. Rovněž známe, v jakých místnostech použít danou barvu, a kterou raději nepoužívat obecně v žádné a ponechat ji prostě tak.
Read more >>

Žít úspěšně, s provedeným cílem a bez zábran.

Posted on 06/07/2016 1:10pm
mieszkanie - wizja
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Zdá se to nemožné, aby člověk byl bez zábran a zároveň s pocitem uskutečnění. Zamlouvají se nám osoby, jací kráčí za svým přáním. Přejeme si je následovat, ale někdy nám to nejde
. Read more >>

Jak snadně pečovat o ekologii v ČR – kvalitní nádoby na tříděné odpádky

Posted on 13/06/2016 3:47pm
odpad
Author: Florian Kreitmair
Source: http://www.flickr.com
Pečovat v dnešní době o stav životního prostředí v České republice není vůbec tak obtížné, jako dřívěj. Občas stáčí pouze mít vhodné návyky, které nezaberou hodně času, a se honem stanou tak jednoduché, jako na příklad mytí ruk. Nejpodstatnější, ale velmi klíčový zvyk je třídění odpádků – každý může to dělat zároveň v bytě a v průběhu práci v podnikatelské činnosti.
Read more >>

Ne vždy musí být všechno dokonalé. Ale naše obydlí smí být dokonalé, zásluhou přenesení naší představy do skutečnosti.

Posted on 09/06/2016 11:43am
fototapety
Author: http://demural.co.uk/
Source: http://demural.co.uk/
Světové kultury se započínají mezi sebou promíchávat. Půjčujeme si různé nápady a náměty k tvoření nových, jedinečných způsobu něčeho dosáhnout od našich sousedů, tak i jak oni od nás. Když si budujeme bydlení, také chceme, aby bylo jedinečné. Na zdi používáme různorodé malby, fototapety abstraktní, mísíme odstíny. Rovněž si do domova pořizujeme zvířátka.
Read more >>

Moderní návrhy aranžmá prostorů

Posted on 19/04/2016 3:57pm
Nástěnné malby na zeď
Author: Giuseppe Milo
Source: http://www.flickr.com
Minimalistický nebo soudobý prostor nemusí teď vůbec znamenát jakéhokoliv omezení v aranžmá. Důležitá je v takové situaci prostě kvalita – jeden pozoruhodný doplněk nezabere pocitu prostornosti, a způsobí, že interiér bude vypadat útulně a hezky. Některé dekorační přílohy jsou účelnější v lákaní pozornosti a optického zvětšení prostornosti – a proto trefou do černého bude přemýšlet jejích používaní během planování obnovy interiéru.
Read more >>

Jak by měl vypadat pokoj pravdivého sportovního fanouška

Posted on 19/04/2016 3:16pm
fototapety sport
Author: DA
Každá vášeň vždycky ovlivňuje prostředí osoby, která se o ně zajímá. Nejsilnější rys se nachází obvykle v bytě, protože je to místo kde lidé obvykle traví nejvíce času. Z tohoto důvodu obnova bytu, dokonce ta malá, stanoví dobrou šanci na sebeexpresi a současně úžásnou dekoraci. Teď na trhu dekoračních doplňků se nachází moc způsobů na to, aby vyzdobit dům pro každou osobu – také angažovaného sportovního fanouška.
Read more >>

Pozoruhodné nápady na dekoraci zdí – ohromné tapety a doplňky

Posted on 01/04/2016 12:59pm
Nádherné a opravdu kouzelné dekorace jsou v současné době velice snadně dostupné. Patří k nim třeba různé závěsy, nádherné krytiny, sošky, a dokonce lampy anebo designerský nábytek. Stejně klíčové, avšak je to, co se nachází na stěně, a může to dát velmi pozoruhodné dekorační účinky. Aby získat o tomto jakousi představu, nejlépe pečlivě podívat se na různé vzory fototapet a plakátů.
Read more >>

Čím se označují nejlepší sušičky ruk pro věřejně dostupné záchody

Posted on 31/03/2016 12:15pm
záchod
Author: John Hickey-Fry
Source: http://www.flickr.com
Věřejně dostupný záchod, zvláště v místech které se charakterizují nějakou pověsti, musí plnit několik klíčových podmínek, aby zákazníci byli z nich spokojení. Rozhodně na prvním místě by měla být čistota a pohodlí v použití, ačkoliv nestojí zlehčovat také ostatní vlastnosti – třeba ekonomie a hezký design. Pro velký počet lidí má ohromný význam rovněž péče o stav ekologie. Teď některé výrobky umožňují splnění všech těch požadavek, a vzít je v úvahu v průběhu volby zařízení pro věřejné záchody bude velkým kladem.
Read more >>

Jak pečovat o skvělý stav věřejného záchodu – vhodné nápovědy

Posted on 31/03/2016 11:53am
veřejná toaleta
Source: pixabay.com
Věřejný záchod je místo, kde nasazení pravidel hygieny je velmi důležité. Zašpiněný nebo nepraktický bude účinně jen odstrašovat potenciální zákazníky, především v restauracích, pubech, obchodech a dalších místech závislých na nakupujících. Na štěstí, v dnešní době je hodně způsobů na ulepšení podmínek ve věřejně dostupných záchodech – stáčí jen sledovat soudobé směry. Ve věřejně dostupném záchodě, kromě stavu klozetů a davkováčů mýdla rovněž ty jednoduché vybavení pro umytí rukou jsou docela důležitá součást toho, co je nutné.
Read more >>

Dekorační sezónní doplňky na vše roční období – co stojí mít v zimě

Posted on 31/03/2016 10:25am
dekorace na zeď
Author: Meutia Widodo
Source: http://www.flickr.com
Aby jakýkoliv pokoj byl krásný a útulný, měl by splňovat několik klíčových podmínek. Každý pokoj – v kuchyni, obývacím pokoji anebo úřadě – se prezentuje nejlépe, když je zároveň útulný a se označuje vysokém stupněm prostorností. Jak takový vjem získat levně, rychle a efektivně? Pozoruhodným tipem bude v tom případě krásná sezónní dekorace okenní. Nyní nejlépe být si vědom, že okno je nezbytnost v každém bytě, a když je skvělé vyzdobené, je schopné to dělat pravdivé zázraky.
Read more >>

Jaké pozoruhodné účinky může dávat zdánlivě nevelká obnova interiéru

Posted on 30/03/2016 4:21pm
renovace
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com
Během obnovy bytu skvělou volbou bude naplánování toho, co se v něm bude nacházet. Díky tomu je možné ověření toho, jaký druh podlahy bude nejlepší, jaká plocha stěn bude prázdná, kolik prázdných čtverečních metrů zůstane v prostoru. Přes své zdání, už to dává několik zajímavých informací, protože nejlépe vybrat takové barvy a dekorace stěn, jež shodují s plochou – světlé barvy, takové jako např. smetanová, žlutá nebo světlé fialová opticky zvětšují plochu, a velice intenzivní – můžou vypadat zajímavě a dávat speciální rys, ale můžou také zmenšit prostor.
Read more >>

Laciné metody na opravení kuchyně.

Posted on 24/03/2016 2:24pm
kuchyně
Author: PR Solution
Source: PR Solution
Dům je velmi podstatným prostorem pro většinu lidí. Je to místo, kde trávime doopravdy mnoho času a stojí to za to, aby náš byt byl skvělé vybavený. Má to ohromný vliv na naší náladu. Srdcem bytu pro spousta lidí je kuchyně. Je to místo, ve kterém můžeme vytvářet vztahy s přibuznými a známymí. Je to prostor kde trávime hromadně čas na vaření potravin a stravování.
Read more >>

Módní dekorace nástěnné – doporučované dekorativní přílohy

Posted on 24/03/2016 2:05pm
květiny, plakaty,
Author: Sharon & Nikki McCutcheon
Source: http://www.flickr.com
V asi každém bytě stojí vlastnit nějaké předměty, kterých funkce je přede vším okrasná. Oživí to dokonce ty pokoje, ve kterých je žádaný minimalismus – jeden velkoplošný obraz na pokoj obvykle se prezentuje líp, než několik malých fotek. Díky takovým věcem pokoj získá svůj vlastní vynikající rys, jenž něco mluví o koničcích a estetickém vkusu bydlících. V interiéru osoby, která má ráda přírodu, často je možné najit tř. motivy listí, motýlů, vyhlídek na řeky, ale především – květin.
Read more >>

Jaká jsou použití pružin pro průmysl – tvary a úkoly

Posted on 24/03/2016 1:13pm
Pružina vždycky byla přitomná v různých mechanismech, a jsou nutné také v současné době. Současně jsou velice často nezbytné v moderní mechanice, a zvláště průmyslu. Používáne jsou v tak rozmanitých odvětvích, jako výroba automobilů, energetika, takzvaná malá mechanika (třeba díky pružinám fungují dvířka na baterie v fotoaparatech a jiných přístrojech elektronických buď klávesnice).
Read more >>

Tajemství designu prostoru - proč nejlépe vybrat trojrozměrné obrazy na zeď

Posted on 24/03/2016 9:35am
wall jezero
Author: Sang yun Lee
Source: http://www.flickr.com
Každý interiér, zároveň doma a v pracovním místě, způsobuje nejlepší první dojem, když interiér je skvělé vybavený, a příslušenství – v ohledu tvarů, velikosti a barev – se shodují. Není to, avšak, jediný stylistický činitel, protože docela klíčové jsou rovněž dekorace: jejich množství, spojení barev, forma a tematika. Nejmíň fyzického prostoru zaberou, rozhodně, dekorace na stěny, proto stojí to za to, pečlivě prohlížet jejich módní druhy.
Read more >>

Běžný vzhled veřejných toalet.

Posted on 14/03/2016 4:31pm
kopulena
Author: Saint-Gobain Glass
Source: Saint-Gobain Glass
Mnohdy během cestování musíme zastavit na benzinové pumpě, aby použit toaletu. Bohužel stav veřejných záchodů na čerpadlách není nejlepší kvality. Samozřejmě nejhorší je nečistota. V naším textě chtěli bychom krátce napsat jak měl by vypadat ideální veřejná toaleta. V naším názoru nejvyznamnější je čistota a vybavení toalety.
Read more >>

Dokonalé zařizená veřejná toaleta pro maminky.

Posted on 14/03/2016 4:26pm
koupelna
Author: BRITOP Lighting
Source: BRITOP Lighting
Každá mladá maminka musí občas cestovat s malým ditětem. Bohužel někdy může to být dost problematické. Je několik důvodu proč tak je. Většinou dlouhá trasa je pro malé ditě těžká. V naším textě popišeme jednou velice podstatnou věc, která je nezbytná během cestování. Myslíme tady o použivání veřejných záchodů. Jistě během cestování nejčastějí použiváme veřejných toalet na benzinových stanicích.
Read more >>

Jaké vybavení je nezbytné pro věřejné záchody v hotelech a bazénu

Posted on 14/03/2016 4:21pm
koupelna
Author: Carl Mattone
Source: http://www.flickr.com
Pozorné a hygienické osoušení rukou a vlasů je stejně klíčové jako umytí. Zvláště v průběhu léta a zimy nejlépe péčovat o stav vlasů a tenké kůži na rukou. Během těch ročních období ruce a hlava velice často jsou vystavené na velmi suchý vzduch a to může působit rozmanité potíže se stavem kůry. Aby tomu předcházet, skvělou volbou bude vybavit věřejný záchod pouze v odborné přístroje do sušení ruk a vlasů.
Read more >>