inspiraci

Vítejte ve světě interiérového designu a dekoraci koupelen. Naše webové stránky budou užitečné pro vás, pokud hledáte novou inspiraci a nápady, jak změnit své pokoje. Využijte naší služby jako častý, jakmile ji budete potřebovat.

Design interiéru – jak krásně a zajímavě vydekorovat okna

Posted on 05/02/2018 4:33pm
interiér
Okna vždycky patří k docela základním věcem v každých interiérech. Nejen během dne dávají světlo a vpustí dovnitř čerstvé ovzduší, ale také často stanoví jediný bod, na který člověk se může dívat, když si přeje kouknout na nějaké vzdalené místo. Perfektně zvolená okna můžou také pozitivně ovlivnit pokoj – dát mu trochu přátelské nálady, opticky zvětšit buď překvapit zajímavými dekoracemi. Z takových přičin současně velice módní jsou rozmanité sezónní dekorace okenních.
Read more >>

Které fototapety jsou dnes velice populární

Posted on 05/02/2018 4:33pm
demural
Author: Demural
Source: http://demural.pl
Úžásná dekorace a vybavení prostoru pro puberťáka není vždycký okamžitý a jednoduchý úkol. Každý kdo to dělá, by měl brát v úvahu tak různé činitele, jako např. plocha interiéru, množství oken, místo kde se nachází dveře a nábytek, a dokonce oblíbený styl. Jak udekorovat interiér, aby vypadal pozoruhodně na dlouhou dobu a byl zhodný s koníčky bydlicího, kterého vkus se může někdy náhle proměnit?
Read more >>

Odjakživa jsme milovali lepit samolepky všude možně po domě

Posted on 05/02/2018 4:21pm
dětské fototapety
Author: Mathew Bedworth
Source: http://www.flickr.com
Když jsme byli dětmi, kupovali jsme samolepky, a když je nebylo kde nalepit, tak jsme je přilepovali na skříně eventuálně různorodý nábytek. Po této práci, naše skříně, možná i stěny, obdržely co proto a přálo by si je obnovit.
Read more >>

Nádherný a příjemný sen tomu, kdo rád sní

Posted on 02/02/2018 11:54am
fototapety do ložnice
Author: Demur.pl
Source: Demur.pl
Po hezké historce na výbornou noc se ratolestem bude spát najisto bezvadně. Ale kdo a co povykládá, na výbornou noc, rodičům, to už nikdo neví. Proto jsou tady k dispozici konkrétní věci i pro plnoleté osoby.
Read more >>

Jak by měl vypadat pokoj pravdivého sportovního fanouška

Posted on 28/08/2017 6:46pm
fototapety sport
Author: DA
Každá vášeň pokáždé ovlivňuje prostředí osoby, jež se o ně zajímá. Nejsilnější rys se nachází většinou doma, protože je to místo ve kterém lidé obvykle traví nejvíce času. Z tohoto důvodu obnova bytu, dokonce ta malá, je skvělou šanci na sebeexpresi a současně nádhernou dekoraci. Dnes na trhu dekoračních doplňků se nachází hodně způsobů na to, aby vydekorovat byt pro každou osobu – rovněž angažovaného sportovního fanouška.
Read more >>

Kdy stojí to za to, zvolit fototapety do dětské ložnici

Posted on 17/08/2017 8:38pm
Samolepící tapeta na zeď
Author: Giuseppe Milo
Source: http://www.flickr.com
Nejlepší způsoby na aranžmá interiérů jsou v dnešní době proveditelné nejen u samých odborných aranžérů. Výzdoba dětské ložnici nikdy dřívěji nebyla tak intuitivní a rychlá jako dnes, díky obrovské nabídce dekorativního zboží. Útulnost, tak klíčovou v takovém prostoru, můžete získat tř. díky nádherným medvídkům, obrázkům, lampám anebo fototapetám.
Read more >>

Tapety, jež nalepíte sami – co nejlépe pamatovat o samolepících foliech

Posted on 28/07/2017 3:41pm
Nástěnná malba s květinami
Author: DA
Moc lidí během obnovy pokoje chce absolutně sami rozhodovat o stylu prostorů a o všech krokech. V současné době je možné to v rostoucí míře, protože více dekoračních výrobků je vyráběných tak, aby zákaznici sami je mohli používat na podporu použití „DIY“. Díky tomu rovněž amatéři můžou unikátně udekorovat pokoj s minimální pomocí specialistů (anebo vůbec bez). Občas obnova pokoje je trefou do černého nejenom, když pokoj nebo dům je ve velice špatném stavu , ale také když jeho bydlící touží po radikální proměně stylu nebo nezbytná je změna funkce pokoje (třeba ložnice se stává pokojem pro hosty).
Read more >>

Různorodé nápady na hezký vzhled koupelnového prostoru

Posted on 28/07/2017 3:41pm
fototapeta
Author: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com
Koupelna a záchod dnes vůbec nemusí vypadat nudně. Někdy stojí to za to, závěřit tomu, co může dávat trochu extravagance – zvláště, když tento trend láme rekordy popularity v aranžmá interiéru. Mít zajímavé fotky a obrazy v záchodě na stěnách není současně nejmenší problém – díky nejnovějším technologickým možnostem nemusejí ony se ničit kvůli vlhkosti. Umožňují to novodobé fototapety které jsou vytvořené z odolných látek – např. PVC.
Read more >>

Úžásné květy na stěnách nebo záhadný les – pozoruhodné vzory fototapet

Posted on 28/07/2017 3:41pm
fototapeta
Author: Fototapeta4u.pl
Source: Fototapeta4u.pl
Milovníci květů a jiných rostlin nemusí bydlet blízko přírody, aby se cítit doma úplně pohodlně. Spojení velkoměstského stylu života s útulnou rostlinnou estetikou je současně možné díky držení různých květin doma a pozoruhodným způsobům na aranžmá interiérů. Patří k ním různé fotografické dekorativní přílohy – nejen samostátné fotky, ale rovněž plakáty anebo samolepky na nábytek a stěny. Nejmódnější jsou teď, ačkoliv, fototapety – různé známé obchody s dekorativním příslušenstvím nejednou nabízí jedinečné fotografické tapety s kvalitním tiskem, a fotografie obrazující květiny anebo divokou přírodu lámou rekordy popularity.
Read more >>

Zajímavé návrhy aranžmá pokoje pro puberta

Posted on 28/07/2017 3:40pm
3D tapety
Kvalitní aranžace pokoje pro teenagera je docela obtížný, ale najednou klíčový úkol, kterého úspěch dává velkou spokojenost. To se týče zvláště pokojí v bytě – opatrně naplanované aranžmá působí, že interiér začína autenticky pozitivně odlišovat od ostatních. Aby takové výsledky získat, rozhodně stojí to za to, využit nápovědy odborníků a prohlížet nejnovější směry – zajímavé způsoby na aranžmá dávají pravdivě obrovský počet různých možností.
Read more >>

Proč fototapety jsou populární v aranžaci interiérů – tipy a způsoby na dekoraci pokoje

Posted on 28/07/2017 3:39pm
fototapeta
Author: PIXERS
Source: PIXERS
Je hodně způsobů na zajímavou dekoraci domu, kavárny buď zubní kliniky. Z tohoto důvodu určitě nejlépe investovat v ty řešení, které se vyčnívají obrovskou nápaditosti, designem a jsou opatrně vyraběné. Patří k ním např. použití mnohých fototapet – je to teď skoro nejefektivnější a pozoruhodný způsob, jenž dává interiérům pocit čerstvosti a nejednou účinky jsou zároveň subtilní a nápadité.
Read more >>

Módní nápady na aranžmá interiéru – proč stojí zvolit fototapety

Posted on 28/07/2017 3:39pm
fototapeta
Author: art.widi.pl
Source: http://art.widi.pl
Aranžmá interiéru nemusí být současně tak těžký a namáhavý úkol. Nyní se nachází hodně způsobů, díky kterým obnova pokoje je rychlá a efektivní. Některé z nich jsou opravdu nápadité a jejich používaní působí moderní a extravagantní vzhled. V současné době pozitivně překvapit své kamarády a najednou splňovat své přání není jednoduché – asi každý by chtěl mít doma krásu a autentický styl – z tohoto důvodu samozřejmě nejlepším řešením je pravidelně dávat si pozor na nové jevy v dekoraci prostorů, o kterých je v dnešní době celá řáda klíčových informací v magazínech a na webových stránkách.
Read more >>

Žít úspěšně, s provedeným cílem a bez zábran.

Posted on 28/07/2017 3:00pm
mieszkanie - wizja
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Zdá se to nedosažitelné, aby člověk žil bez zábran a zároveň dobře. Zamlouvají se nám osoby, kteří kráčí za svým cílem. Chtěli bychom je následovat, avšak někdy nám to nevychází
. Read more >>

Ne vždy musí být všechno dokonalé. Ale naše obydlí smí být dokonalé, zásluhou přenesení naší představy do skutečnosti.

Posted on 28/07/2017 2:52pm
fototapety
Author: http://demural.co.uk/
Source: http://demural.co.uk/
Světové kultury se začínají mezi sebou promíchávat. Půjčujeme si všelijaké motivy a náměty k vytvoření nových, ojedinělých způsobu čehosi dosáhnout od našich kolegů, tak i jak oni od nás. Poté co si budujeme bydlení, rovněž sníme, aby bylo originální. Na stěny využíváme všelijaké obrazy, fototapety abstraktní, mísíme odstíny. Rovněž si do obydlí sháníme zvířátka.
Read more >>

Moderní návrhy aranžmá prostorů

Posted on 28/07/2017 2:52pm
Nástěnné malby na zeď
Author: Giuseppe Milo
Source: http://www.flickr.com
Minimalistický buď novodobý interiér nemusí nyní absolutně znamenát jakéhokoliv omezení v aranžmá. Důležitá je v takové situaci prostě kvalita – jeden pozoruhodný doplněk nezničí pocitu prostornosti, ale způsobí, že prostor bude vypadat útulně a úžásně. Některé dekorační doplňky jsou trefnější v lákaní pozornosti a optického zvětšení pokoje – a proto skvělou volbou bude přemýšlet jejích použití během planování obnovy interiéru.
Read more >>

Pozoruhodné nápady na dekoraci zdí – ohromné tapety a doplňky

Posted on 28/07/2017 2:52pm
Krásné a pravdivě čarovné dekorace jsou v současné době velmi snadně dosažitelné. Patří k nim např. různorodé záclony, nádherné krytiny, figuríny, a dokonce osvětlení anebo designerský nábytek. Stejně klíčové, ačkoliv je to, co se nachází na stěně, a může to dát velice zajímavé dekorační výsledky. Aby získat o tom nějakou představu, nejlépe opatrně prohlížet rozmanité vzory fototapet a plakátů.
Read more >>