Domů

Vítejte ve světě interiérového designu a dekoraci koupelen. Naše webové stránky budou užitečné pro vás, pokud hledáte novou inspiraci a nápady, jak změnit své pokoje. Využijte naší služby jako častý, jakmile ji budete potřebovat.

Pozoruhodné nápady na dekoraci zdí – ohromné tapety a doplňky

Posted on 18/06/2017 10:26am
Nádherné a pravdivě baječné dekorace jsou teď velmi snadně dostupné. Patří k nim například rozmanité závěsy, hezké krytiny, figuríny, a dokonce lampy buď designerský nábytek. Stejně důležité, avšak je to, co se nachází na zdech, a může to dát velmi pozoruhodné dekorativní účinky. Aby získat o tomto jakousi představu, nejlépe pozorně prohlížet různé vzory fototapet a plakátů.
Read more >>

Ne vždy musí být všechno dokonalé. Ale naše obydlí smí být dokonalé, zásluhou přenesení naší představy do skutečnosti.

Posted on 14/06/2017 11:26am
fototapety
Author: http://demural.co.uk/
Source: http://demural.co.uk/
Mezinárodní kultury se započínají mezi sebou mísit. Vypůjčujeme si různorodé nápady a náměty k tvoření nových, jedinečných způsobu něčeho dosáhnout od našich sousedů, tak i jak oni od nás. Poté co si stavíme obydlí, rovněž chceme, aby bylo originální. Na stěny užíváme všelijaké obrazy, fototapety abstraktní, mísíme barvy. Rovněž si do domova sháníme zvířátka.
Read more >>

Vybarvení vlastního interiéru, účinkující štěstí z každého dne

Posted on 23/09/2016 1:27pm
3d obrazy na zeď
Author: Marco Hamersma
Source: http://www.flickr.com
Už moc jsme obeznámení o barevných fototapetach, které můžeme nalepit na stěny s různorodými odstíny a vzorky. Rovněž známe, v jakých místnostech použít konkrétní barvu, a kterou raději nepoužívat obecně v žádné a nechat ji prostě tak.
Read more >>

Všechno nejlepší pro naše děti. Přítomnost tvoří budoucnost.

Posted on 09/08/2016 9:41am
motyw
Author: DA
Všechny ratolesti většinou běhají tam, kde se dá. Rády dovádějí, pohrávají si a hodně se usmívají. Máme je rádi pro to, kým jsou. /


Přejeme si být super rodiči pro své dítě. Nepřejeme si, aby se jím cosi přihodilo, ale si přejeme, ať jím všechno jde.
Read more >>

Žít úspěšně, s provedeným cílem a bez zábran.

Posted on 06/07/2016 1:10pm
mieszkanie - wizja
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Zdá se to nemožné, aby člověk existoval bez překážek a přitom šťastně. Líbí se nám lidi, kteří si jdou za svým úkolem. Přejeme si je následovat, ale někdy nám to nejde
. Read more >>

Jak snadně pečovat o ekologii v ČR – kvalitní nádoby na tříděné odpádky

Posted on 13/06/2016 3:47pm
odpad
Author: Florian Kreitmair
Source: http://www.flickr.com
Pečovat dnes o přírodu v Česku není vůbec tak obtížné, jako dřív. Někdy stáčí jen vlastnit účelné návyky, jež nezaberou moc času, a se rychle stanou tak intuitivní, jako např. mytí ruk. Nejpodstatnější, ale docela důležitý zvyk je třídění odpadů – každý může to dělat zároveň v bytě a během práci v podnikatelské činnosti.
Read more >>

Moderní návrhy aranžmá prostorů

Posted on 19/04/2016 3:57pm
Nástěnné malby na zeď
Author: Giuseppe Milo
Source: http://www.flickr.com
Minimalistický buď novodobý prostor nemusí současně absolutně znamenát jakéhokoliv omezení v aranžmá. Klíčová je v tom případě prostě kvalita – jeden pozoruhodný doplněk nezničí pocitu prostornosti, a způsobí, že interiér bude vypadat útulně a nádherně. Některé dekorativní přílohy jsou účelnější v lákaní pozornosti a optického zvětšení pokoje – proto trefou do černého bude přemýšlet jejích používaní v průběhu planování obnovy interiéru.
Read more >>

Jak by měl vypadat pokoj pravdivého sportovního fanouška

Posted on 19/04/2016 3:16pm
fototapety sport
Author: DA
Každý koníček pokáždé ovlivňuje prostředí osoby, jež má o ně zájem. Nejsilnější rys se nachází většinou doma, protože je to místo ve kterém lidé většinou traví nejvíce času. Z toho důvodu obnova bytu, dokonce ta nevelká, je skvělou šanci na vlastní expresi a najednou nádhernou výzdobu. V současné době na trhu dekorativních příloh se nachází mnoho způsobů na to, aby vydekorovat pokoj pro každou osobu – také angažovaného sportovního fanouška.
Read more >>

Čím se označují nejlepší sušičky ruk pro věřejně dostupné záchody

Posted on 31/03/2016 12:15pm
záchod
Author: John Hickey-Fry
Source: http://www.flickr.com
Věřejně dostupný záchod, zvláště v místech které se charakterizují nějakou pověsti, musí plnit několik klíčových podmínek, aby zákazníci byli z nich spokojení. Rozhodně na prvním místě by měla být čistota a pohodlí v použití, ačkoliv nestojí zlehčovat také ostatní vlastnosti – třeba ekonomie a hezký design. Pro velký počet lidí má ohromný význam rovněž péče o stav ekologie. Teď některé výrobky umožňují splnění všech těch požadavek, a vzít je v úvahu v průběhu volby zařízení pro věřejné záchody bude velkým kladem.
Read more >>

Jak pečovat o skvělý stav věřejného záchodu – vhodné nápovědy

Posted on 31/03/2016 11:53am
veřejná toaleta
Source: pixabay.com
Věřejný záchod je místo, kde nasazení pravidel hygieny je velmi důležité. Zašpiněný nebo nepraktický bude účinně jen odstrašovat potenciální zákazníky, především v restauracích, pubech, obchodech a dalších místech závislých na nakupujících. Na štěstí, v dnešní době je hodně způsobů na ulepšení podmínek ve věřejně dostupných záchodech – stáčí jen sledovat soudobé směry. Ve věřejně dostupném záchodě, kromě stavu klozetů a davkováčů mýdla rovněž ty jednoduché vybavení pro umytí rukou jsou docela důležitá součást toho, co je nutné.
Read more >>

Dekorační sezónní doplňky na vše roční období – co stojí mít v zimě

Posted on 31/03/2016 10:25am
dekorace na zeď
Author: Meutia Widodo
Source: http://www.flickr.com
Aby jakýkoliv pokoj byl krásný a útulný, měl by splňovat několik klíčových podmínek. Každý pokoj – v kuchyni, obývacím pokoji anebo úřadě – se prezentuje nejlépe, když je zároveň útulný a se označuje vysokém stupněm prostorností. Jak takový vjem získat levně, rychle a efektivně? Pozoruhodným tipem bude v tom případě krásná sezónní dekorace okenní. Nyní nejlépe být si vědom, že okno je nezbytnost v každém bytě, a když je skvělé vyzdobené, je schopné to dělat pravdivé zázraky.
Read more >>

Jaké pozoruhodné účinky může dávat zdánlivě nevelká obnova interiéru

Posted on 30/03/2016 4:21pm
renovace
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com
Během obnovy bytu skvělou volbou bude naplánování toho, co se v něm bude nacházet. Díky tomu je možné ověření toho, jaký druh podlahy bude nejlepší, jaká plocha stěn bude prázdná, kolik prázdných čtverečních metrů zůstane v prostoru. Přes své zdání, už to dává několik zajímavých informací, protože nejlépe vybrat takové barvy a dekorace stěn, jež shodují s plochou – světlé barvy, takové jako např. smetanová, žlutá nebo světlé fialová opticky zvětšují plochu, a velice intenzivní – můžou vypadat zajímavě a dávat speciální rys, ale můžou také zmenšit prostor.
Read more >>

Laciné metody na opravení kuchyně.

Posted on 24/03/2016 2:24pm
kuchyně
Author: PR Solution
Source: PR Solution
Byt je velmi vyznamným prostorem pro spousta lidí. Je to prostor, kde trávime doopravdy hodně času a stojí to za to, aby náš byt byl dokonalé vybavený. Má to obrovský vliv na naší rozmar. Srdcem bytu pro většinu lidí je kuchyně. Je to prostor, ve kterém můžeme budovat spojení s přibuznými a přáteli. Je to místo kde trávime spolu čas na vaření jidla a stravování.
Read more >>

Módní dekorace nástěnné – doporučované dekorativní přílohy

Posted on 24/03/2016 2:05pm
květiny, plakaty,
Author: Sharon & Nikki McCutcheon
Source: http://www.flickr.com
V pravděpodobně každém bytě stojí mít nějaké předměty, kterých funkce je přede vším dekorativní. Oživí to dokonce ty prostory, ve kterých je žádaný minimalismus – jeden větší obraz na místo obvykle vypadá líp, než několik menších fotek. Díky takovým předmětům prostor získá svůj vlastní jedinečný rys, který něco mluví o koničcích a estetickém vkusu bydlících. V interiéru osoby, jež má ráda přírodu, nejednou je možné najit například motivy listí, hmyzu, vyhlídek na moře, ale zejména – květin.
Read more >>

Jaká jsou použití pružin pro průmysl – tvary a úkoly

Posted on 24/03/2016 1:13pm
Pružina vždycky byla přitomná v různých mechanismech, a jsou nutné také v současné době. Současně jsou velice často nezbytné v moderní mechanice, a zvláště průmyslu. Používáne jsou v tak rozmanitých odvětvích, jako výroba automobilů, energetika, takzvaná malá mechanika (třeba díky pružinám fungují dvířka na baterie v fotoaparatech a jiných přístrojech elektronických buď klávesnice).
Read more >>

Tajemství designu prostoru - proč nejlépe vybrat trojrozměrné obrazy na zeď

Posted on 24/03/2016 9:35am
wall jezero
Author: Sang yun Lee
Source: http://www.flickr.com
Každý interiér, zároveň v bytě a v pracovním místě, způsobuje nejlepší první dojem, když prostor je perfektně vybavený, a vybavení – v ohledu tvarů, velikosti a barev – sobě sluší. Není to, avšak, jediný stylistický činitel, protože velice důležité jsou také dekorace: jejich počet, spojení barev, forma a tematika. Nejmíň fyzického prostoru zaberou, rozhodně, dekorace na zeď, proto stojí to za to, pozorně podívat se na jejich módní druhy.
Read more >>

Běžný vzhled veřejných toalet.

Posted on 14/03/2016 4:31pm
kopulena
Author: Saint-Gobain Glass
Source: Saint-Gobain Glass
Mnohdy během cestování musíme zastavit na benzinové pumpě, aby použit toaletu. Bohužel stav veřejných záchodů na čerpadlách není nejlepší kvality. Samozřejmě nejhorší je nečistota. V naším textě chtěli bychom krátce napsat jak měl by vypadat ideální veřejná toaleta. V naším názoru nejvyznamnější je čistota a vybavení toalety.
Read more >>

Dokonalé zařizená veřejná toaleta pro maminky.

Posted on 14/03/2016 4:26pm
koupelna
Author: BRITOP Lighting
Source: BRITOP Lighting
Každá mladá maminka musí občas cestovat s malým ditětem. Bohužel někdy může to být dost problematické. Je několik důvodu proč tak je. Většinou dlouhá trasa je pro malé ditě těžká. V naším textě popišeme jednou velice podstatnou věc, která je nezbytná během cestování. Myslíme tady o použivání veřejných záchodů. Jistě během cestování nejčastějí použiváme veřejných toalet na benzinových stanicích.
Read more >>

Jaké vybavení je nezbytné pro věřejné záchody v hotelech a bazénu

Posted on 14/03/2016 4:21pm
koupelna
Author: Carl Mattone
Source: http://www.flickr.com
Pozorné a hygienické osoušení rukou a vlasů je stejně klíčové jako umytí. Zvláště v průběhu léta a zimy nejlépe péčovat o stav vlasů a tenké kůži na rukou. Během těch ročních období ruce a hlava velice často jsou vystavené na velmi suchý vzduch a to může působit rozmanité potíže se stavem kůry. Aby tomu předcházet, skvělou volbou bude vybavit věřejný záchod pouze v odborné přístroje do sušení ruk a vlasů.
Read more >>